TAROT EĞİTİMİ (TAROT İLE İÇSEL YOLCULUK)

  • 14/01/2019

TAROT EĞİTİMİ

Bu çalışma, 6 günlük, toplamda 36 saat kadar süren bir "içsel yolculuk" deneyimidir. Programımız ayda 6 saat olmak üzere toplam 6 ayda tamamlanacaktır.

"İçsel yolculuk" nedir?

Bu deneyim, kendi derinliklerimizde saklı olan ışığımızın farkına varabilmektir. Dinlenmiş bir beden ışığıyla yaşama ‘’uyanmış‘’ OL’arak ‘’merhaba‘’ diyebilmek ve böylelikle yaşamın sesini de beraberinde duyabilmektir.

İnsan kendi derinliklerinin ‘’korkutucu‘’ olduğu inancına götüren onun bu derinliğin dilini henüz keşfedememişliğidir ve biz bu dilin aslında yaşamımızda nasıl büyük bir ışığın kaynağı olduğunun farkına vardığımızda tüm süreç de yenilenir.

Yenilenen her neyse orada artık yaşam diridir ve bu dirilik yaşamı onunla iletişim kurulabilecek bir hale getirir. Artık onunla paslaşılarak top ağlara vardırılabilecektir. ‘’Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.‘’ diyorsak, “Peki, nasıl?‘’ ın kapılarını aralamanın vakti gelmiştir.

NASIL?

Bunu başarabilmenin tek yolu vardır:

BEYNİMİZİ BÜTÜNSEL KULLANMAK!

NASIL? *Dansla
*Müzikle
*Resimle
*Meditasyonla
*Mitolojiyle
*Astrolojiyle
*Numerolojiyle
*Kabalayla
*Esmalarla
*Ezoterizmle

Peki, bunlar ne işe yarar? *Dans, bedeni uyandırır.
*Müzik, işiti gücümüzü uyandırır ve ‘’Evrenin Şarkısı‘’ duyulur.
*Resim, görsel gücümüzü uyandırır ve ‘’Yarının Resimleri‘’ görünürleşir.
*Meditasyon, hissel gücümüzü uyandırır ve ‘’Yüreğimizin Gücü‘’, ‘’Yaşam Gücümüz‘’ olur.
*Mitoloji, ‘’Doğanın Dilini'’ öğrenebilmek için gereklidir.
*Astroloji, resmi ‘’Bütün‘’ görmeyi öğretir bize ki o resim ‘’Yaşam‘’ dır.
*Numeroloji, sayıların sırlı bilgeliğidir ve nasıl da her şeyin bir işaret olduğunun yolculuğumuzda biz bu işaretlerin farkına vardığımızda dilidir. *Kabala, ‘’Yaşam Ağacı‘’ nın bilgeliğidir. O, bizi gücümüz olan ‘’Asa‘’ ya götürecektir ve o yüreğimizden öte bir ışıkta okunacak değildir ki orada herkes ve her şey ‘’BİR'’ dir.
*Esma, ‘’Yaşamın Dili‘’ dir ve bu dilin yüreğimizce okunabilecek bir diriliğidir. *Ezoterizmse görünenin ardında neler saklı olduğunu fark etme sürecidir.

Diğer Yazılar