KUANTUM ALAN ÇALIŞMALARI

  • 18/12/2018

Kuantum Çalışmaları, çözülmesini istediğiniz ve gelecekte olmasını istediğiniz konular(sağlık, para, başarı, kariyer, ideal evlilik, ideal kilo, çocuk sahibi olmak, dilediğiniz evi, arabayı satın almak vs.) üzerine nitelikli düşünme biçimidir.

Uygulayıcı, sizin adınıza, sizden izin alarak bilinçaltınızı kuantum alanda tarar ve olumsuz kodlara ulaşır. Kuantum alanda, bilinçaltınızda ulaşmak istediğiniz hedefinizin gerçekleşmesini durduran negatif inanç çekirdeklerinizi tek tek bulur ve yine sizden izin alarak tek tek tüm inanç düzeylerinizden çıkarır ve boşalan tüm yerlere de pozitif inançlar yerleştirir(bu inançlar atalarınızdan, genetik düzeyinizden, anne rahminde geçirdiğiniz dönemden, bebeklik ve çocukluk döneminden bilinçli ve bilinçsizce kaydettiğiniz bilgi ve deneyimlerdir). Yeni yerleşen inançlarınızın kalıcı olması, hayatınıza kolay adapte olması ve hedeflerinizi kendinize kolaylıkla çekebilmeniz için aynı inançlar pozitif olarak da tüm inanç seviyelerinize yerleştirilir.

Kuantum fiziği prensiplerine dayalı olarak geliştirilmiş; bilinç, bilinçaltı ve bilinçüstü seviyelerinde yapılan, kalıcı olumlu sonuçlar veren son derece etkili çalışmalardır.

Yaşamınızda bu farkı yaratmanın vaktinin gelmiş olduğuna inanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Yazılar