CHİ NEİ TSANG (CNT) İÇ ORGAN MASAJI ÜCRETSİZ TANITIM GÜNÜ

  • 07/12/2019

İç Organ Masajı olarak da adlandırabileceğimiz Chi Nei Tsang (CNT), kötü beslenme, toksik maddelere maruz kalma, duygusal stres, hareketsiz yaşam şartları ve modern hayatın ortaya çıkardığı diğer birçok neden ile zarar gören ve görevlerini yeterince yerine getiremeyen iç organları masaj benzeri manipülasyonlar ve enerjetik çalışmalar ile tekrar fonksiyonel hale getirmeyi hedefleyen, bedeni güçlendiren, vücudu toksinlerden arındıran kadim bir şifa tekniğidir.

Duygusal nedenler (Korku, kızgınlık, endişe, stres, depresyon), kazalar, ilaçlar, toksinler, kötü beslenme, duruş bozuklukları gibi nedenlerle tıkanan iç organlardaki negatif duygu ve toksik enerjiler sürekli bir çıkış yolu arayışıyla bedende süregelen bir olumsuzluk ve stres döngüsü yaratır. Eğer bu enerjiler bir çıkış yolu bulamazlarsa organlara yapışır ya da çöplük gibi karın bölgesine dolup orada birikmeye başlar. Detoks ve bağışıklık sistemi iyi çalışmayan bir bedende bu birikim göbek deliğinin olduğu bölgede yer alan yaşam enerji (chi) merkezini tıkar. Sonuç olarak vücuttaki tüm enerji bloke olur, iç organlar zayıflamaya başlar ve kişinin tüm gücü ve canlılığı azalır.
Batı tıbbının tanılarına göre hangi rahatsızlıklara iyi gelir?
Kabızlık, İshal, IBS / Düzensiz Bağırsak Sendromu, SIBO, Kandida, Kolit, Chron Hastalığı, Hazımsızlık, Aşırı Gaz, Şişkinlik, Hemoroid, PMS / Menopoz Sonrası Sendromu, Erken Menopoz, Adet Sancıları, Yumurtalık Kistleri, Doğurganlık Sorunları, Kötü Kan Sirkülasyonu, Baş Ağrıları ve Migren, Astım, Duygusal İniş ve Çıkışlar, Depresyon, Gerginlik, Uykusuzluk, Kramplar, Bel ve Sırt Ağrıları, Fibromiyalji, Huzursuz Bacak Sendromu, Kronik Yorgunluk gibi birçok kronik hastalığa ve psikolojik sorunlara iyi gelmektedir.

Tarih:07 Aralık Cumartesi 2019
Saat:15:00-17:00

Detaylı bilgi için:0212 274 08 47

Diğer Yazılar